Simple jQuery Dropdowns

 


Kuruluşu geçmişe dayanan Üniform inşaat, 1994 yılında hafriyat sektörüne Ankara şehir içinde başlayarak Aziz Kılıç tarafından kurulmuştur. Müşterilerinin kalite beklentilerini karşılamaya ve arttırmaya devam etmektedir. Her projesinde müşteri memnuniyetini ön planda tutan yaratıcı çözümler sunar. Birinci sınıf ekipman ve materyal kullanımı yanında yetenekli insan kaynakları, uluslararası kalite yönetimi, yenilenen plan ve programlama metotları ile deneyimli ve dinamik yönetim anlayışı temel alınarak başarılarını arttırarak devam etmektedir.

Üniform inşaat yüksek kaliteli servisleri ve taahhüt edilen zamanda teslim edilen anahtar teslim projeleri sunmaktadır. Yurt çapındaki özgün yeri ile müşterilerine istikrarlı ve etkin bir uluslararası firmanın desteğini ve güvenini sunar.

 

Üniform inşaat yurt içinde tamamlamış olduğu projelerle ve yeterli tecrübesiyle, yurt içi ve Yurt dışındaki operasyonlarda rekabete açık bir yapıya sahiptir. Yurt çapında referansları arasında büyük şirketlerin olması şirketin genişleyen vizyonu çerçevesinde, müşterilerine güven ve cesaret vermektedir. Zaman planlaması konusunda şirket, iyi bir itibara sahiptir ve kendi sektöründe en iyiler arasındadır.


 

Turan Güneş Bulvarı No.31/15 Çankaya/ANKARA / Tel. 0.312 440 61 24 Faks. 0.312 440 61 25

2015 Üniform Hafriyat ve İnşaat

İşbu sitenin  tüm hakları  saklıdır.  Site içerisindeki  resimler, materyaller,yazılar kaynak gösterilirse, izin alınmadan başka sitelere, ticari yayınlara aktarılamaz, kopyalanamaz, internet ortamında yada başka biçimde alenileştirilemez,

basılıp çoğaltılamaz. © 2015

 

Design by serkaen