Simple jQuery Dropdowns

 

 

   KALİTE POLİTİKAMIZ

 

 

Toplam kalite yönetimi düşüncesi ile sistemlerimizi ve süreçlerimizi müşteri beklentilerini de esas alarak sürekli iyileştirmek, Müşteri odaklı hizmet, kurumsal-toplumsal sorumluluk anlayışı, kurum içinde ve dışında güvenilir ve saygın ilişkiler kurmak, lider olmak ve geleceği kurgulamaktır. Etkin yönetim , iletişim ve eğitim olanaklarından yararlanan çalışanların bilinçli katılımı ile , tüm ürün ve servislerde müşteri gereksinimlerini zamanında ve yüksek verimle karşılamak ve sürdürmeği amaçlıyoruz.

Müşteri ihtiyaçlarına cevap verecek kaliteli ve sürekli hizmet vermekteyiz. İş ve kaynak yönetiminde süreç odaklı bakış açısı ile, sürekli gelişme hedeflerini yaygın katılımla gerçekleştirmek, kalite politikamızdır.

 


 

ÜNİFORM İnşaat’ın üretim alanı çevre ile doğrudan ilişkilidir. Bu sebeple şirket etkinliklerinin tüm süreçlerini küresel çevrenin korunması sorumluluğu içerisinde gerçekleştirmenin bilincinde olarak hareket ederiz. Göstermiş olduğumuz faaliyetlerden oluşacak çevre etkilerini belirleme, ortadan kaldırma veya asgariye indirme konusunda mevcut ve geçerli bilgiyi kullanarak çevreye karşı önleyici davranırız. Doğal kaynaklarımızın sınırsız olmadığının farkındalığıyla, kaynaklarımızı ekonomik kullanır, geleceğimizi tüketmeden yaşam kalitemizi sağlamayı hedefleriz. Çalışanlarımızın çevre bilincini geliştirme, çevreyi koruma ve doğal kaynakların verimli kullanımı konusuna sürekli bilgilendirmeyi görev olarak kabul ederiz.


 

Turan Güneş Bulvarı No.31/15 Çankaya/ANKARA / Tel. 0.312 440 61 24 Faks. 0.312 440 61 25

2015 Üniform Hafriyat ve İnşaat

İşbu sitenin  tüm hakları  saklıdır.  Site içerisindeki  resimler, materyaller,yazılar kaynak gösterilirse, izin alınmadan başka sitelere, ticari yayınlara aktarılamaz, kopyalanamaz, internet ortamında yada başka biçimde alenileştirilemez,

basılıp çoğaltılamaz. © 2015

 

Design by serkaen